Dřevěný magnetický kamion Multi Long Truck & Crane Janod na tahání s jeřábem od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěný magnetický kamion s jeřábem Multi Long Truck&Crane je krásná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěný kamion má žluto-šedé barevné provedení, jeho rozměry jsou 30*8*13,5 cm. Kamion pro kluky je opravdu úžasná hračka, protože má odnímatelný přívěs, několik barevných kostek, které se dají přenášet pomocí pohyblivého jeřábu a točící se přední část. Kluci si mohou vymýšlet vlastní dobrodružné příběhy o řidičech kamionů, kteří musí převážet obrovské náklady. Díky dřevěné hračce se tedy rozvíjí dětská fantazie a představivost, také motorika rukou, protože kamion má na sobě šňůrku na tažení. Dále se děti učí poznávat barvy a tvary, objevují také principy magnetů. Dřevěná tahací hračka je nadčasová, vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný design zaručí, že se vaše dětičky s dřevěnou hračkou na tahání Janod nikdy nebudou nudit.

Francouzská společnost Janod je renomovaný výrobce originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu výrobce dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná hračka na tažení - magnetický kamion s jeřábem
  • rozměry 30*8*13,5 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 2 do 4 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
  • skvělá hračka na procházky venku, aby se děti nenudili
  • má pestré barvy na zaujetí děťátka
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30*8*13,5 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...