Dřevěný lis na květiny Herbal Outdoor Leaf Press Eichhorn 'sestav a vymaluj' barvičkami od 6 let

Popis produktu

Přibližte svým dětem přírodu díky originálnímu dřevěnému lisu na květiny Herbal Outdoor Leaf Press, který přichází od špičkového německého výrobce Eichhorn. Tato kreativní hračka je výborným dárkem pro všechny děti od 6 let, které mají rády svět květů a rostlin. Vlastními silami si mohou sestavit dřevěný lis, vyrobený z prvotřídního bukového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. V tvůrčí sadě „Sestav a vymaluj“ najdou chlapci a dívky štětec a 6 barev, se kterými si na lis namalují veselé obrázky. Při stavění lisu si rozvíjí jemnou motoriku, logické myšlení a technickou představivost, zabaví se s ním na dlouhé hodiny.

Po sestavení získají originální lis o rozměrech 19*19 cm, do kterého si mezi kartony uloží rostliny, které si chtějí vylisovat a později uložit do svého herbáře. Jednoduchá konstrukce lisu jim umožní snadnou manipulaci. Stavebnice lisu má příznivý vliv na vývoj dítěte, zvyšuje aktivitu jeho mozku, formuje jeho osobnost, dovednosti i schopnosti. Vyznačuje se originálním designem a nejvyšší německou kvalitou, díky níž vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Podněcuje v dětech kreativní a abstraktní myšlení, získávají cit pro estetiku a vytvářejí si pozitivní vztah k přírodě. Sbírají rostliny, učí se je rozpoznávat a probouzí se v nich zájem o jejich význam a vlastnosti.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • Sestav a vymaluj – dřevěný lis na květiny
  • sada 6 barev a štětec
  • špičková německá kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 6 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu19*19 cm
Rozměry balení7*30*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,0 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.