Dřevěný lesní taxík Timber Taxi Tender Leaf Toys z pohádky Merrywood Tales se 3 figurkami od 18 měs.

Popis produktu

Dřevěný lesní taxi Timber Taxi představuje nádherný dárek pro všechny děti od 18 měsíců. Originální 4dílná dřevěná sada v pravém britském stylu obsahuje autíčko ve tvaru kmene, ve kterém jsou pohodlné usazeny 3 figurky malovaných postaviček – Fungi, Robbie a Woody. Nejmenší děti se s figurkami výborně zabaví a postarají se, aby je taxík přivezl na místo určení. Designový taxík se zvířátky s motivem Merrywood Tales navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design taxíku podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi budou vozit figurky, vymýšlet si různé příhody a dobrodružství, která spolu zažijí po cestě. Lesní autíčko v nadčasovém designu umožňuje dětem snadnou manipulaci. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, takže si s ní děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti a představivost,

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří v něm domácí atmosféru.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný lesní taxík se zvířátky
  • 4dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu19*7*12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.