Dřevěný lesní domeček Rosewood Cottage Tender Leaf Toys s houpačkou zahrádkou a 4 postavičkami

Popis produktu

Dřevěný lesní domeček Rosewood Cottage od předních designérů hraček Tender Leaf Toys, které navrhují přímo ve Velké Británii, je skvělou volbou pro děti od 3 let. Stylový domek s krásnou růžovou střechou je ozdobený květy, které okouzlí každé dítě. V přední části se nacházejí otevíratelné dveře a v zadní části odnímatelný zadní panel, který poslouží jako podstavec na hraní s motivem zahrady. Chlapci a dívky se mohou těšit na 4 dřevěné postavičky znázorňující rodinku (Joey, Flora, Bud a Corny), houpačku do zahrádky, krb do domečku, kytičku, muchomůrky, pařezy, stolek ve tvaru květiny, knoflíkové židle a spací pytel z textilu, v kterém si může figurka kdykoliv pospat v domku.

Krásný domeček je v jemném růžovém provedení, zaujme zejména holčičky, ale zahrají si s ním i chlapci. Při výrobě bylo použito prvotřídní opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie domku v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Domeček pro děti v sobě nese poselství klasického britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i zkušení řemeslníci. Děti při hře s domečkem objeví množství kombinací, jakými se dá zařídit interiér, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost. K domku se dají snadno dokoupit další doplňky, nábytek a postavičky. Ve vrchní části se nachází lanko, díky kterému se dá jednoduše přenášet.

Originální vzhled domku zapůsobí na děti příznivým dojmem a s radostí se pustí do vlastního projektu, díky kterému se stanou skutečnými interiérovými designéry. Pečlivě budou hledat nejlepší způsob, jak umístit nábytek do pokojů, přemýšlejí nad různými možnostmi, a tak si rozvíjejí logické myšlení a představivost. Interiérové návrhářství se pro děti stane zábavnou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání. Dřevěný domeček Rosewood Cottage zabaví děti na dlouhé roky, neustále objevují nové způsoby hraní a vylepšení, a tak smysluplně tráví svůj volný čas. S domečkem si budou vytvářet své vlastní příběhy o životě jeho obyvatel. Rozměry domku jsou 42*40*31 cm.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • lesní domeček pro panenky
  • bohatá sada doplňků s dřevěnou rodinkou
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu42*40*31 cm
Rozměry balení43*8*28 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost3,18 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.