Dřevěný lékařský kufřík Doctor Janod s 10 doplňky od 3 let

Popis produktu

Janod lékařský kufřík Doctor s doplňky ze dřeva je nádherná souprava pro malé lékaře s deseti dřevěnými doplňky, která přichází v balení v praktické uzavíratelné tašce. Tato krásná hračka z dílny francouzských designérů je určena pro dívky a chlapce od 3 do 8 let. V hračkářské sadě pro malé doktory najdete 10 doplňků, bez kterých se neobejde žádný opravdový lékař. Patří k nim například stetoskop, stříkačka, teploměr, lahvička dezinfekčního roztoku, kladívko na zkoušení reflexů, obvaz, 1 recept na předpis léků, tužka. Dětský lékařský kufřík o rozměrech 24*10*17 cm je skvělá hračka pro děti při hře na povolání. Souprava pro malé lékaře se snadno přenáší i skladuje, na vrchu má 2 látková ucha na uchopení.

Dětská souprava pro lékaře je nejen velmi zábavná hračka s realistickým designem, ale ve velké míře přispívá i k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které používají v práci dospělí se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. K tomu je skvělým prostředkem dětský lékařský set francouzské značky Janod. Je to vynikající hračka pro budoucí doktory a doktorky, vhodná pro děti od 3 let.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní edukační hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti si hrají a baví se v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti 

  • souprava pro malé lékaře s 10 doplňky
  • pro děti od 3 do 8 let
  • kvalitně opracovaný dřevěný materiál
  • povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
  • praktické balení
  • rozměry 24*10*17 cm
  • příjemné barevné provedení
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu24*10*17 CM
Rozměry balení24*10*17 CM
Hmotnost0,74 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...