Dřevěný kufřík Tap Tap Tool Box Tender Leaf Toys s pracovním nářadím a zatloukačkou

Popis produktu

Dřevěný kufřík Tap Tap Tool Box představuje vynikající hračku pro všechny malé kutily, opraváře a truhláře již od 3 let. Za designem retro kufříku v modrém provedení stojí špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys, kteří navrhují hračky s originálním britským designem přímo ve Velké Británii. Malí konstruktéři si v kufříku najdou kladívko, kleště, destičky, šroubovák, 2 šrouby, 4 matice, 4 kolíky a praktickou textilní taštičku, do které se dají uložit drobné díly. Děti si své dovednosti mohou zkoušet na kufříku s otvory či samostatných dřevěných zatloukačkách, které tvoří vrchní část kufříku.

Dřevěný kufřík je vybaven praktickým červeným držadlem, dítě ho dokáže snadno přenášet a vzít si ho kamkoliv s sebou. Na jeho boku se nachází černá tabulka, na kterou si mohou děti psát křídou (není součástí balení). Kufřík i s doplňky je vyroben z prvotřídního dřeva nejvyšší kvality, vydrží dětem dlouhá léta, zahrají si s ním i další generace. Britský design v kombinaci se sytými, hřejivými barvami vytvoří při hře na mistry opraváře realistickou atmosféru, dítě může v bezpečí pracovat na nových nápadech a kreativně se rozvíjet. Při rozebírání, skládání a opravách různých věcí děti přicházejí na nová řešení, učí se logicky přemýšlet a koncentrovat na nové úkoly. 

Je velmi důležité vést malé děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Hravým způsobem se tak přibližují k světu dospělých, zkoušejí a objevují, co v sobě zahrnuje život řemeslníka. Prostřednictvím dětské dílny se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti. Při hře se sourozenci a kamarády se také zlepšují komunikační a jazykové schopnosti, roste v nich sebevědomí a všestranně se rozvíjejí. Objevují, zkoumají, opravují, rozebírají, skládají. Všechny tyto možnosti na hru, zábavu a hravé učení poskytuje tento skvělý kufřík od Tender Leaf Toys.

Každý detail na dřevěné soupravě je precizně zpracován až do nejmenších detailů. Originální vzhled dílny probouzí v dětech estetické cítění, nese v sobě poselství tradičního britského designu. Děti budou neustále objevovat nové herní kombinace, které jim umožní využít kufřík s nástroji naplno. Neváhejte a potěšte své děti skvělým pracovním kufříkem, na jehož výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Celkové rozměry produktu jsou 23*15*20 cm.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný kufřík s pracovním nářadím
  • elegantní britský design
  • výška pracovní desky 35 cm
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu23*15*20 cm
Celková výška23 cm
Rozměry balení24*16*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,92 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.