Dřevěný kuchyňský robot Home baking set Tender Leaf Toys s váhou, nádobím a potravinami

Popis produktu

Dřevěný kuchyňský robot Home Baking set je perfektní volbou pro všechny malé kuchaře a kuchařky od 3 let. Spolu s ním zažijí množství veselých chvil při přípravě chutných pamlsků. Masivní robot s pohyblivým ramenem s rukojetí disponuje kvalitním kovovým mísičem a klikajícím knoflíkem pro zapnutí a vypnutí. Do velké dřevěné mísy děti uloží všechny ingredience, které chtějí rozmíchat – k dispozici mají otevíratelné vajíčko, v němž se skrývá realistický žloutek s bílkem, dále máslo a rovněž krabička s moukou, kterou tvoří kulaté plstěné polštářky. Šéfkuchaři se spolehnou i na moderní kuchyňskou váhu, se kterou si snadno zváží každou potravinu. Jen co všechno spolu smíchají, upečou si dobrotu v dřevěném pekáči. Nádherný kuchyňský set navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na kuchyňské sadě podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Sada ze dřeva vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na cukráře a pekaře, naučí se pečlivě připravovat různé dobroty. Souprava s robotem je produktem nejvyšší kvality, hrou s dřevěnými doplňky si děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 22*13*21 cm.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný kuchyňský robot s doplňky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu22*13*21 cm
Rozměry balení28*22*28 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.