Dřevěný kolotoč nad postýlku Baby Mobile Eichhorn s barevnými kuličkami od 0 měsíců

Popis produktu

Dřevěný kolotoč nad postýlku od německého výrobce Eichhorn je vynikající hračka do dětské postýlky, která je vhodná pro nejmenší děti již od narození. Kolotoč je vyhotoven z prvotřídního bukového dřeva, díky čemuž přináší do dětského pokojíčku originální spojení s přírodou. Miminka se zabaví při pozorování zavěšených barevných kuliček, které je pomohou rychleji uklidnit a snadněji usínají. Dřevěný kolotoč nad postýlku pomáhá dětem poznávat nové tvary, barvy, zlepšuje jejich kognitivní schopnosti. Kolotoč má rozměry 20*20 cm, jeho součástí je praktické poutko na zavěšení.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Dřevěný kolotoč stimuluje pozornost vašich nejmenších, jemné a zároveň syté barvy na kuličkách příznivě ovlivňují pozornost dítěte. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, kolotoč splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečný pro hru nejmenších dětí. Nadčasový dřevěný kolotoč vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, potěší i další generaci dětí.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky bylo použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu20*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.