Dřevěný kočárek pro panenku Framboisine Doll 's Pram Janod chodítko

Popis produktu

Janod dřevěný kočárek pro panenku Framboisine Doll's Pram je nádherná dřevená hračka vhodná pro dívky od 1 do 4 let. Kočárek pro panenku má rozměry 54*30*47 cm a krásnou růžovou barvu s bílými puntíky. Holčičky mohou v kočárku vozit své oblíbené panenky nebo jiné hračky, protože je dostatečně hluboký. Dětský kočárek na hraní přichází s vnitřním matrací, aby se malé kamarádky dívek cítili pohodlně. Tento velmi stylový doplněk pro dívky poslouží i jako opora při prvních krůčcích vašich ratolestí. Je to zároveň dětské chodítko. Prostřednictvím dřevěného kočárku se děti přibližují světu dospělých, když v něm převážejí své panenky jako děti, také si rozvíjejí jemnou motoriku a pohybové schopnosti. Dřevní hračka pro dívky je nadčasová, je to skvělý doplněk do dívčího pokoje, výborný na procházky po čerstvém vzduchu. Kočárek je vyroben z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Díky jedinečnému designu, barevnému provedení a hebkému povrchu se kočárek Janod stane oblíbeným doplňkem vašich ratolestí.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dětský kočárek pro panenky s gumovými kolečky
 • zároveň je to chodítko pro děti
 • růžové barevné provedení
 • rozměry 54*30*47 cm
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodný pro děti od 1 do 4 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
 • ideální na procházky venku
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu54*30*47 cm
Celková výška46.5 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné