Dřevěný kávovar Espresso Tender Leaf Toys 10dílná sada s 5 kapslemi 2 šálky a nádobou na mléko

Popis produktu

Dřevěný kávovar Espresso je vynikající dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají hry na povolání. Kromě kávovaru se mohou chlapci a dívky těšit na bohatou 10dílnou soupravu s 2 stylovými šálky, nádobkou na mléko a 5 kapslemi různých příchutí. V zadní části kávovaru je úložný prostor na použité kapsle. S velkou pohyblivou rukojetí a otočným knoflíkem ve tvaru ptáčka si děti připraví chutnou kávu pro sebe a kamarády, kdykoli budou chtít. Nadčasový kávovar s doplňky navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci, je to výborný doplněk k dřevěným dětským kuchyňkám.

Dřevěný kávovar Espresso je vynikající dárek pro všechny děti od 3 let, které se rády hrají hry na povolání. Kromě kávovaru se mohou chlapci a dívky těšit na bohatou 10-dílnou soupravu s 2 stylovými šálky, nádobkou na mléko a 5 kapslemi různých příchutí. V zadní části kávovaru je úložný prostor na použité kapsle. S velkou pohyblivou rukojetí a otočným knoflíkem ve tvaru ptáčka si děti připraví chutnou kávičku pro sebe a kamarády, kdykoli budou chtít. Nadčasový kávovar s doplňky navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci, je to výborný doplněk k dřevěným Dětské kuchyňky.

Syté barvy a originální britský design kávovaru podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se postarají o své hosty a popovídají si při ochutnávání kávy. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný kávovar s doplňky
  • 10dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu12*11*19 cm
Celková výška19 cm
Rozměry balení19*12*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle10
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...