Dřevěný kávovar Cappuccino Babyccino Maker Tender Leaf Toys s dvěma šálky a sušenkami s mlékem

Popis produktu

Dřevěný kávovar Cappuccino Babyccino Maker představuje skvělý dárek pro všechny chlapce a dívky od 3 let, kteří si mohou zahrát na profesi baristů. V sadě se kromě kávovaru nacházejí 2 šálky s usměvavými obličeji, konvice na mléko, 2 kávové náplně, 5 barevných kávových kapslí a 2 sušenky s obličejíky. Ve vrchní části kávovaru je úložné místo pro kávové kapsle, které se dají jednoduše vyjmout a umístit do zadní části pohyblivé rukojeti, která vloží do kávovaru. Pak už dítě pomocí otočného knoflíku ve tvaru ptáčka spustí přípravu kávy, kterou nabídne sobě a svým kamarádům. Nadčasový kávovar s doplňky navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci, je to výborný doplněk k dřevěným dětským kuchyňkám.

Syté barvy a originální britský design kávovaru podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se postarají o své hosty a popovídají si při ochutnávání kávy. Dřevěná souprava je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí a zútulní každý dětský pokojíček.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativní se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný kávovar s doplňky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu15*20*21 cm
Celková výška21 cm
Rozměry balení22*13*21 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,9 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.