Dřevěný kamión Car Transporter Tender Leaf Toys s pohyblivou plošinou a 4 autíčky

Popis produktu

Dřevěný kamion Car Transporter představuje fantastický dárek pro všechny děti a zejména chlapce od 3 let. Nadčasová 5dílná sada obsahuje šedý tahač s pohyblivou dvoupatrovou plošinou, na níž dokáže převézt najednou až 4 závodní autíčka. Děti si s nimi užijí spoustu radostných chvil, rychle se naučí používat plošinu tak, aby umožnily vozidlům jednoduchý nájezd a výjezd. Vynikající kamion z prvotřídního dřeva a sadu autíček navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci.

Syté barvy a pravý britský design na vozidlech podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Kamion se sportovními autíčky vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na autodopravce, budou přepravovat autíčka na soutěže, závody a přehlídky. Dřevěná souprava autíček je produktem nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru, přičemž si děti zlepšují jemnou motoriku a technickou představivost. Špičkový design dřevěné sady okouzlí nejen děti, ale i dospělé.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné díly v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Rozměry produktu jsou 52*8*13 cm.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný kamion se 4 sportovními utíčkami
  • 5dílná sada
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu52*8*13 cm
Celková výška13 cm
Rozměry balení33*9*13 cm
Celková délka52 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle6
Barvašedá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.