Dřevěný kamion Multi Animo Maxi Truck Janod na tahání se zvířátky od 24 měsíců

Popis produktu

JANOD dřevěný kamion na tahání Multi Amino Maxi Truck je úžasná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěný kamion má šedo-žluté barevné provedení, jeho rozměry jsou 31,5*13,5*16,8 cm. Tento nádherný kamion pro děti je zároveň vkládací hračka, protože zadní část má v sobě otvory pro jednotlivé zvířátka, které jsou součástí balení. Děti si tak rozvíjejí motoriku rukou a také posilují koncentraci a trpělivost. Kromě toho si mohou vaši malí rošťáci vymýšlet různé dobrodružné příběhy pro svůj kamion a tak si rozvíjejí fantazii a představivost. Dále se děti učí poznávat barvy a různé tvary, díky šňůrce se s kamionem mohou vybrat na procházky po venku. Dřevěná tahací hračka je nadčasová, vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo, Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný design zaručí, že se vaše dětičky s dřevěnou hračkou na tahání Janod nikdy nebudou nudit.

Francouzská společnost Janod se zabývá vývojem originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěná hračka na tahání - kamion se zvířátky
 • rozměry 31,5*13,5*16,8 cm
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • vhodná pro děti od 2 do 4 let
 • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
 • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
 • podporuje fantazii a představivost dětí
 • skvělá hračka na procházky venku, aby se děti nenudili
 • má pestré barvy na zaujetí děťátka
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • francouzský design
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu31,5*13,5*16,8 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...