Dřevěný hudební stůl Musical Table Tender Leaf Toys s bubny xylofonem píšťalkou

Popis produktu

Dřevěný hudební stůl Musical Table od špičkových návrhářů značky Tender Leaf Toys z Velké Británie přinese malým hudebníkům a hudebnicím od 3 let mnoho radostných chvil. Hudební stůl z prvotřídního dřeva pomůže dětem komponovat jejich vlastní hudbu, přičemž se budou těšit z krásných obrázků s přírodním motivem. Díky dřevěným paličkám se naučí hrát na pestrobarevný xylofon a při úderech na kloboučky houbiček získají okouzlující zvonivé tóny. Velkou radost budou mít i při bouchání do dřevěných pařezů-bubnů, přejíždění paličkou po ježkovi, foukání do ptačí píšťalky, zatloukání křídel motýla či poslechu ozvěny v dřevěné zvonkohře. Paličky se po každé hře dají jednoduše uložit do otvorů na stolku.

Při výrobě bylo použito výhradně pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Originální design hudebního stolku, realistické provedení a syté barvy v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Hudební hračka v sobě nese poselství originálního britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i zruční řemeslníci, takže vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta. Děti si zahrají na hudebníky, cvičí si svůj hudební talent, naučí se rozeznávat různé typy tónů. Rovněž si rozvíjejí pozitivní vztah k přírodě, hudební stolek ozdobí každý dětský pokojíček. Použité barvy na stolku jsou netoxické, bezpečné pro každé dítě. Rozměry produktu jsou 50*39*22 cm.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný hudební stolek s hůlkami
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toy
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu50*39*22 cm
Celková výška22 cm
Rozměry balení40*11*53 cm
Celková délka50 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,45 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.