Dřevěný hudební nástroj Confetti Rainstick Janod #VALUE! od 18 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěný hudební nástroj Confetti Rainstick je zajímavý hudební nástroj ze dřeva vhodný pro děti od 18 do 36 měsíců. Rozměry dětského hudebního nástroje jsou 4,5*4,5*27 cm, má krásnou bílou barvu s barevnými puntíky, při otáčení vydává zvuky deště. Pokud máte doma malého hudebníka nebo děťátko, které má rádo veselé zvuky, toto je pro něj ideální darček. Hraním se s hudební paličkou se posiluje koordinace oko-ruka, rozvíjí se hudební cítění, kreativita a tvořivost. Dětská dřevěná hračka je zárukou velké zábavy pro nejmenší děti. Dětský hudební nástroj je nadčasová dřevěná hračka, je vyroben z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jedinečný design, barevné provedení a zajímavé zvuky deště vám zaručí, že této dřevěné hračce neodolá žádný malý hudebník nebo hudebnice.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Hudební nástroje Janod navíc přispívají k rozvoji hudebního sluchu a hudebního talentu vašich ratolestí. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je renomovaná francouzská společnost zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu této francouzské značky dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěný hudební nástroj - zvuky deště
  • rozměry 4,5*4,5*27 cm
  • v bílé barvě s barevnými puntíky
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodný pro děti od 18 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí koordinaci oko-ruka, hudební sluch, smysl pro rytmus, jemnou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu4,5*4,5*27 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...