Dřevěný houpací koník Lucky Rocking Horse Tender Leaf Toys klasická hračka od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný houpací koník Lucky Rocking Horse od špičkových designérů značky Tender Leaf Toys představuje vynikající dárek, který potěší chlapce a dívky již od 1 roku. Klasický bílý koník s pevnou a robustní konstrukcí je skvělý doplněk do každého dětského pokojíčku. Stojí na pevných zaoblených podstavcích, dítě si při houpání může vyložit nohy na opěrky a drží se pevných držadel na hlavě koníka. Prémiový houpací koník přináší dětem ověřenou kvalitu a tradici, ozdobí každý dětský pokojíček, představuje skvělou volbu i do dětské školky.

Jemné bílé provedení koníka v kombinaci s britským designem podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěný koník vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Při houpání si zpevňují svalstvo na rukou a nohou, rozvíjejí koordinaci a získávají cit pro rovnováhu. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Dětský koník okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří útulnou atmosféru. Celkové rozměry houpacího koně jsou 72*29*56 cm.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu72*29*56 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4,42 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.