Dřevěný háček pro děti Forest Coat hook Tender Leaf Toys s ptáčkem na stromě

Popis produktu

Dřevěný háček pro děti Forest je perfektním doplňkem do dětského pokojíčku a potěší chlapce i dívky od 3 let. Háček ze dřeva navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf přímo ve Velké Británii. Háček v jemné tyrkysové a béžové barvě je vyhotoven z prvotřídního dřeva, děti si na něj mohou pověsit svoje oblíbené oblečení. Nádherný háček s motivem ptáčka na stromě upoutá každé dítě, vytváří originální spojení s přírodou a vytvoří v pokojíčku útulnou atmosféru. Tento nadčasový doplněk potěší i další generaci dětí, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Háček je produkt nejvyšší kvality, dá se zkombinovat s dalším nábytkem a doplňky od Tender Leaf. Pevný háček s britským designem má jemné linie a hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva, bezpečného pro každé dítě. Na jeho výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Háček ve tvaru ptáčka pomůže dětem s rozvíjením fantazie a představivosti, koncentrace a soustředěnosti. Jeho rozměry jsou 16*8*18 cm.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný háček pro děti
  • tvar ptáčka
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu16*8*18 cm
Celková výška18 cm
Rozměry balení17*14*3 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvabéžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné