Dřevěný fotoaparát Janod je vhodný pro děti od 18 do 36 měsíců. Dětský fotoaparát disponuje i zvukem a světlem. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC. Rozměr fotoaparátu je 10,5 * 3 * 8 cm.
Francouzský vývojář hraček Janod je známý kvalitou, bezpečností a edukativním významem svých hraček. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou.

| Věk | Od 18 měsíců |
| Původ | Vyrobeno ve Francii |
| Rozměry produktu | 11*3*8 cm |
| Celková výška | 8 cm |
| Celková délka | 11 cm |
| Elektronické | Ano |
| Světlo | Ano |
| Zvukové | Ano |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Barva | oranžová |
| Set produktů | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...