Dřevěný fotbalový stůl BBF Nr. 1 Smoby se 2 korkovými míčky od 8 let

Popis produktu

Fotbalový stůl BBF Nr.1 ​​je fantastický dřevěný stolní fotbal, který má francouzský původ. Fotbalový stůl má jedinečný, nejmodernější design a pevnou robustní konstrukci, která snese i hrubší zacházení. Čtyři teleskopické tyče s pohodlnými černými rukojeťmi umožňují snadné ovládání. Fotbalový stůl Smoby je vhodný pro 2–4 hráče fotbalu a je vhodný pro děti od 8 let. Základ stolu je dřevěný, působí velmi přirozeně a nadčasově. Hrací plocha je imitací fotbalového trávníku, její velikost je 94*60 cm. Stůl má zabudovaný zachycovač míčků a také počítadla gólů na obou stranách.

Součástí dřevěného stolního fotbalu jsou 2 korkové míčky, které jsou nezbytností při napínavých fotbalových zápasech. Stolní fotbal je už dlouhá léta oblíbenou zábavou jak pro děti, tak i pro dospělé. Při hře hráči velmi zábavnou formou procvičují své reflexy, trénují svou rychlost, přesnost a postřeh. Stolní fotbal je velmi dobře vyvážený a jsou k němu dva kvalitní korkové míčky. Je určený pro děti, ale zahrát si mohou i dospělí. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Rozměry stolu na hraní jsou 120*89*84 cm. Je to výborná hračka, při níž se dítě hravým způsobem rozvíjí a zabaví se s ní velmi dlouho, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*89*84 cm
Celková výška84 cm
Rozměry balení80*17*102 cm
Celková délka120 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost19,69 kg
Note94*60 cm - playing surface
Barvačerno-červená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.