Dřevěný dort s jahodou Rainbow Birthday Cake Tender Leaf Toys 6 kousků se 6 svíčkami

Popis produktu

Dřevěný dort s jahodou a svíčkami překvapí a potěší děti od 3 let, které mají rády pamlsky. Bohatá 14dílná dřevěná sada v sobě skrývá nádherný duhový dort, který se dá rozdělit na 6 částí, přičemž je každá ozdobena svíčkou s plamenem a uprostřed se nachází krásná červená jahůdka. Součástí je i široká dřevěná lopatka, se kterou si dítě pomůže při krájení a nabírání dortu pro své kamarády a sourozence. Tato nadčasová sada je výborným doplňkem k dětským hrám na povolání kuchařů a cukrářů. Krásný dort navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na sadě podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dort vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si zahrají hry na cukráře, budou si pochutnávat na dortu během oslav a přitom se vesele bavit. Dortová souprava je produktem nejvyšší kvality, hrou s dřevěnými doplňky si děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísné bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný dort se svíčkami
  • 14dílná souprava 
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu14*14*9 cm
Rozměry balení19*7*18 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle14
Barvafialová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.