Dřevěný domeček pro želvy Tortoise Pet Set Tender Leaf Toys s 2 figurkami a doplňky

Popis produktu

Dřevěný domeček Tortoise Pet Set představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky již od 3 let. Nadčasová dřevěná souprava obsahuje dřevěný domeček se 2 želvami, děti potěší také miska na vodu, 2 lístky, jahůdka a plátek jablíčka, díky kterým mohou želvy kdykoli nakrmit. Dřevěná zvířátka s domečkem zabaví děti na dlouhá léta a pomůže jim s vymýšlením různých příběhů a dobrodružství z říše zvířat. Domeček se zvířátky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na doplňcích podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada s želvami vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si přes den zahrají se zvířátky, nakrmí je a na noc je dají spát do domečku. Dřevěná sada je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné želvy s domečkem a doplňky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu18*7*8 cm
Rozměry balení14*7*14 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.