Dřevěný nábytek Cottontail Cottage Starter Furniture Set Tender Leaf Toys 18dílná souprava do domečku pro panenku

Popis produktu

Dřevěný nábytek do domečku pro panenku Cottontail Cottage je perfektní sada dřevěného nábytku a doplňků, která potěší každé dítě od 3 let. Zařízení do venkovského domku navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zkušenými řemeslníky přinášejí dětem precizně vypracované doplňky z prvotřídního dřeva. Bohatá 18dílná sada se pyšní pravým britským designem v jemných a zároveň sytých barvách, které vytvoří při hře na interiérové návrháře fantastickou atmosféru, plnou kreativní zábavy.

Na děti čeká krásný otevřený šatník s ramínky, umyvadlo se skříňkou, postel s přikrývkou, lednice, kuchyňka, kuchyňský stůl se židlemi a doplňky, koberec s motivem zajíčků, košík s mrkvičkami, stolek se šicím strojem, gauč, lampička a kuchyňská linka s dřezem a čajníkem. Nejvyšší kvalita malovaného zařízení do domečku pro panenky nadchne chlapce i dívky, zabaví je na dlouhá léta, je to skvělá volba k domečkům Tender Leaf Toys, které si mohou děti libovolně zařizovat podle svých představ.

Malí designéři a návrháři si s novým nábytkem užijí množství zábavy, přičemž objevují nové způsoby hraní a vylepšení, jak zařídit jednotlivé pokoje v domečku, a tak budou smysluplně trávit svůj volný čas. Interiérové návrhářství se pro děti stane oblíbenou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. S doplňky si vydrží hrát dlouhé hodiny, nábytek je promyšlený do nejmenších detailů a nese v sobě pravý britský design, který působí nesmírně útulně a domácky. Panenky nejou součástí balení.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěná 18dílná sada doplňků a nábytku
  • vhodné k dětským domečkům
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu34*26*13 cm
Celková výška13 cm
Rozměry balení31*10*22 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků18
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné