Dřevěný domeček pro panenku Dovetail House Tender Leaf Toys ultra stylový se 6 pokoji a parketami bez nábytku a postaviček

Popis produktu

Potěšte své děti výjimečným dřevěným domkem Dovetail House od špičkových designérů hraček Tender Leaf, které navrhují přímo ve Velké Británii. Prostorný a ultra stylový domeček s motivem lišky a holubice v sobě skrývá až 6 pokojů, navzájem propojených klasickým a točitým schodištěm, a jejich podlahy pokrývají různé druhy parket. Pokoje jsou uspořádány na 3 patrech s otevíratelnými okny a okenicemi, včetně podkroví s odnímatelnou částí střechy. Přední část domku, jejíž součástí je i veranda se stříškou a květináči, lze otevírat do stran, takže má dítě snadný přístup do všech jeho částí, které může postupně zaplňovat dřevěným nábytkem, doplňky a postavičkami, které se dají jednoduše dokoupit.

Nádherný domek je v elegantní šedo-bílé barevné kombinaci, která je vhodná jak pro holčičky, tak i pro chlapce od 3 let. Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie domečku v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Domeček pro děti v sobě nese poselství tradičního britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají podíl i zkušení řemeslníci. Děti při hře s domečkem objeví množství kombinací, jakými se dá zařídit interiér, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost.

Specifické kouzlo domečku zapůsobí na děti příznivým dojmem a s radostí se pustí do vlastního projektu, díky kterému se stanou skutečnými interiérovými designéry. Pečlivě budou hledat nejlepší způsob, jak umístit nábytek do pokojů, přemýšlejí nad různými možnostmi, a tak si rozvíjejí logické myšlení a představivost. Interiérové návrhářství se pro děti stane zábavnou činností, díky které se hravou formou přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. Dřevěný domeček Tender Leaf zabaví děti na dlouhé roky, neustále objevují nové způsoby hraní a vylepšení, a tak smysluplně tráví svůj volný čas. S domečkem si budou vytvářet své vlastní příběhy o životě jeho obyvatel a vyprávějí je svým sourozencům a kamarádům.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • prostorný a stylový dřevěný domeček pro panenky
  • bez doplňků a vybavení
  • 6pokojový včetně podkroví
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu68*40*70 cm
Celková výška70 cm
Rozměry balení75*62*10 cm
Celková délka68 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.