Dřevěný domeček pro panenku Fantail Hall Tender Leaf Toys 3patrový s terasami s rostlinami a lavičkou

Popis produktu

Špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys představují největší a nejpůsobivější dřevěný domeček Fantail Hall, který navrhli přímo ve Velké Británii. Mimořádně prostorný domek s výškou 97 cm se pyšní 3 patry, přičemž je podlaha každého patra pokrytá jiným vzorem parket pro zvýraznění účelu místnosti. Patra jsou propojena klasickým schodištěm. Dominantou domečku je středová, centrální část, která je předsunutá a vytváří tak místo pro venkovní terasu po obou stranách vstupních dveří. Samozřejmostí jsou otevíratelná okna a dveře, stejně se dá otevírat střecha, na které jsou 2 komíny. Přední část domečku se dá jednoduše otevírat do stran, takže má dítě snadný přístup do všech jeho částí, které může postupně zaplňovat všemi potřebnými doplňky. Tento domek však nabízí i otevíratelná křídla na bočních stranách, takže dětem nabízí ty nejlepší zážitky při hře.

Nadčasový domek je vyhotoven v příjemné béžovo-bílé barevné kombinaci, takže je vhodný pro každé dítě od 3 let. Po otevření přední části domku překvapí děti realistickou podlahou ve stylu dobové keramické dlažby Edwardian, která je známá vysokou kvalitou a honosností. Domek disponuje krásnými doplňky, mezi nimiž děti najdou dřevěnou lavičku, ptáčka, palmu, růžový keř a květinu v květináči. Dřevěný nábytek a figurky nejsou součástí domku, ale dají se u nás snadno dokoupit. Tímto způsobem domeček roste spolu s dětmi, mohou si ho postupně doplňovat a vyzdobovat, a neustále se tak přizpůsobovat nejnovějším trendům v architektuře a interiérovém designu.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, takže děti se výborně zabaví s produktem nejvyšší kvality. Jemné linie domku v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Domeček pro děti v sobě nese poselství tradičního britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají podíl i zkušení řemeslníci. Děti při hře s domečkem objeví množství kombinací, jakými se dá zařídit interiér, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost. Rozměry domku jsou 72*40*97 cm, je velmi pevný a stabilní. Jeho váha je 18,9 kg.

Osobité kouzlo domku zapůsobí na děti příznivým dojmem a s radostí se pustí do vlastního projektu, díky kterému se stanou skutečnými interiérovými designéry. Budou přemýšlet nad různými způsoby vybavení domku, hledat ta nejlepší řešení a tak si hravou formou rozvíjejí logické myšlení a představivost. Interiérové návrhářství se pro děti stane zábavnou činností, rychle se přibližují světu dospělých, nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání a výsledek. Dřevěný domeček Tender Leaf Toys zabaví děti na dlouhé roky, neustále objevují nové způsoby hraní a vylepšení, a tak smysluplně tráví svůj volný čas. S domečkem si budou vytvářet své vlastní příběhy o životě jeho obyvatel a vyprávějí je svým sourozencům a kamarádům.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • největší dřevěný domeček pro panenky
  • 3patrový s podkrovím
  • sada 5 doplňků
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu72*40*97 cm
Celková výška97 cm
Rozměry balení93*45*14 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost18,9 kg
Barvabéžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.