Dřevěný dinosaurus Parasaurolophus Tender Leaf Toys

Popis produktu

Dřevěný dinosaurus je skvělou volbou pro všechny děti od 3 let, které mají rády pravěké ještěry. Dřevěného Parasaurlophuse využijí děti nejen jako hračku, ale i jako sběratelský kousek, kterým si rozšíří svou sbírku dinosaurů. S dinosaurem si mohou chlapci i děvčata kdykoliv zahrát, přičemž se mohou naplno ponořit do světa fantazie a představivosti. Jemné a oblé tvary z prvotřídního dřeva pomohou rozvíjet u dětí motoriku a koordinaci pohybů. Figurka ozdobí dětský pokojíček a vytvoří útulnou atmosféru.

Tuto originální hračku navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci. Syté barvy a originální britský design figurky probouzí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná figurka dinosaura vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí.

Dřevěná figurka je nositelem tradičních britských tradic, rozvíjející v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný dinosaurus Parasaurolophus
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu11*2*9 cm
Hmotnost0,04 kg
Barvažlutá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.