Dřevěné zvířátko Dino Stegosaurus Janod skládací 5 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné skládací zvířátko Dino Stegosaurus je krásná dřevěná hračka vhodná pro děti od 2 do 6 let. Dřevěný dinosaurus má pěkné modro-oranžové barevné provedení, realistický design jako opravdový stegosaurus a hebký dřevěný povrch, takže hře s ním neodolá žádné děťátko. Dřevěná dinosauří skládačka je tvořena 5 dílky, které jsou spojeny pomocí dřevěných kolíků, takže děti si ji mohou skládat a rozkládat dokdy se jim zachce. Hračka ze dřeva pro děti je ve velké míře nápomocná při rozvoji motoriky rukou a pohybových dovedností, také při poznávání barev a tvarů, posílení koncentrace a logického myšlení, protože děti musí přemýšlet jako hračku poskládat. Hračka je nádherný dárek pro všechny malé milovníky dinosaurů. Dětská dřevěná hračka je nadčasová, vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný design dřevěných hraček Janod vám zaručí skvělou zábavu a hravé učení se pro vaše děti.

Francouzská společnost Janod je známá vývojem originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky Janod jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu značky Janod dokazuje i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěná skládací hračka - dinosaurus
  • s 5 dílky
  • rozměry 16*4*8 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 2 do 6 let
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
  • má pestré barvy na zaujetí děťátka
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu16*4*8 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné