Dřevěný didaktický domeček Panda Shape Box Eichhorn s 8 vkládacími kostkami a dveřmi od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěný didaktický domeček Shape Box od německé značky Eichhorn představuje skvělý dárek pro chlapce a dívky od 12 měsíců. Nádherná vkládací hračka je vyrobena z prvotřídního březového dřeva, vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Chlapci i dívky se zabaví při vkládání kostek do dřevěného domečku s nádhernými obrázky pandy. V sadě se nachází 8 designových kostek, se kterými si děti procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení. Domeček pro pandu má otevíratelná dvířka a držadlo ve vrchní části, takže si děti budou moci hračku brát kamkoli s sebou.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Vkládací hračka je vyhotovena v příjemných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, pomáhají jim s rozlišením barev. Při vkládání kostek si rychle zlepší odhad velikosti jednotlivých kostek, mohou trénovat svoji rychlost a reflexy. Díky tomu nabírají zdravé sebevědomí, učí se na sebe spolehnout a rychleji řeší jakékoli úkoly. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám moderní dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • vkládací domeček s obrázky pandy
  • 8 vkládacích kostek
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu13*19*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.