Dřevěný dětský nábytek Forest table and Chairs Tender Leaf Toys stůl s úložným prostorem a dvě židle medvěd a zajíc

Popis produktu

Dřevěný dětský nábytek Forest je vynikající sada doplňků pro chlapce i dívky od 3 let. Nadčasový stolek a dvě židle navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zkušenými řemeslníky přinášejí dětem produkty nejvyšší kvality. Stolek s úložným prostorem potěší malé neposedy odnímatelnou vrchní částí, pod kterou se nacházejí přihrádky, do kterých se dají uložit různé hračky, kostky, pera, omalovánky a jiné drobnosti. Má odolné provedení z prvotřídního dřeva a stojí na masivních nohách, které jsou ve spodní části rozšířené, a tak zajišťují jeho vynikající stabilitu.

Děti se mohou těšit i na moderní dětské židle s uměleckým motivem medvídka a zajíčka s oušky přímo na jejich opěradlech, se kterými si děti vytvoří jedinečné pouto a budou si připadat jako v přírodě. Takto získají inspiraci a budou si vymýšlet příběhy a pohádky o lesních zvířátkách, o které se podělí se svými sourozenci a kamarády. Židle i stolek jsou vyhotovené z pečlivě opracovaného dřeva, jemné barvy působí na chlapce a dívky pozitivně a při hře vytvářejí neopakovatelnou atmosféru plnou radosti a zábavy. Nadčasový britský design rozzáří a zkrášlí každý dětský pokojíček, set nábytku vydrží dětem dlouhé roky a zahrají si s ním i další generace, přičemž se zalíbí nejen dětem, ale i jejich rodičům.

Se špičkovým nábytkem Tender Leaf Toys si děti mohou hrát na různé profese, umělců a návrhářů. Na stolku si mohou skládat puzzle, stavět stavebnice, kreslit si, malovat a všestranně se rozvíjet. S novým nábytkem dítě získá vlastní herní koutek, ve kterém může popustit uzdu své fantazii, realizovat své kreativní nápady. K stolku a židlím se dají snadno dokoupit další dřevěné hračky a doplňky, se kterými vaši nejmenší objeví množství dalších herních možností.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • špičkový dřevěný nábytek
  • stůl s úložným prostorem
  • 2 židle s motivem zvířátek
  • nadčasový design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu116*56*52 cm
Výška pracovní plochy47 cm
Rozměry balení64*64*14 cm
Výška sedací plochy30 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků3
Barvabéžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné