Dřevěný čajník Birdie Tea set Tender Leaf Toys na tácku se šálky s čajovým sáčkem

Popis produktu

Dřevěný čajník Birdie Tea set je vynikající volba pro všechny malé hostitele a hostitelky od 3 let. Nadčasový čajový set v růžovém provedení navrhli britští designéři značky Tender Leaf Toys, která je zárukou nejvyšší kvality. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a syté, hřejivé barvy probouzejí v dětech představivost a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží dřevěný čajový set dlouhá léta a využije ho i další generace dětí. Díky němu si užijí radostné chvíle se svými kamarády a sourozenci při čajových posezeních.

Čajník pro děti je vyroben z prvotřídního masivního dřeva, takže si vaši malí neposedové zahrají s kvalitním přírodním materiálům. Šikovné a pohostinné děti se zabaví se 2 šálky, 2 talířky, 2 čajovými lžičkami, přičemž nechybí ani čajový sáček, džbánek na mléko a koláček. Čajník je ozdoben z jedné strany krásným obrázkem ptáčka. Všechny doplňky se dají položit na masivní kulatý tác, který je přizpůsoben pro malé dětské ruce.

Jemné linie hračky a doplňků v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Čajová sada pro děti v sobě nese myšlenku jedinečného britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti díky hře na hostitele získávají prostor na seberealizaci a kreativní činnost. Rozvíjejí si logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých. Rozměry produktu jsou 24*24*11 cm.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasový dřevěný čajník
  • množství doplňků pro čajové posezení
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • špičková hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 let
Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu26*8*26 cm
Rozměry balení24*24*11 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...