Dřevěné balanční kolo Bikloon Janod Blue & Orange od 3 let

Popis produktu

Dřevěné balanční kolo Bikloon Blue&Orange je krásná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 3 do 6 let. Na balančním kole jsou nafukovací kolečka, je to velmi praktické a pohodlné. Výška rukojeti kola je 54 cm, výška sedadla se dá pohodlně nastavit na 40–44 cm a jeho celková délka je 82 cm. Kolečka se přizpůsobí různým povrchům. Dřevěné odrážedlo pro děti má pěkné modro-oranžové barevné provedení v retro stylu, které je v současnosti velmi atraktivní a neodolá mu žádné děťátko. Masivní dřevěná konstrukce z kvalitního dřeva zajistí ochranu, ale i radost a veselost pro každého chlapce nebo dívku při jízdě na balančním kole Janod. Je to nadčasová dřevěná hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných barev a laků.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo, protože ve velké míře přispívají k optimálnímu vývoji dítěte. Dítě jízdou na odrážedle ze dřeva rozvíjí jemnou dětskou motoriku, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Díky dřevěnému balančních kolu se posiluje svalstvo na nohou a dítě se učí, jak udržet rovnováhu těla, čímž si v budoucnu usnadní jízdu na opravdovém kole. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neodštěpovalo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Společnost Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti si hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • dřevěné balanční kolo – odráželo z jemného materiálu
 • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
 • na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
 • vhodný pro děti od 3 do 6 let
 • výška rukojeti 54 cm; výška sedadla se dá nastavit na 40–44 cm; celková délka 82 cm
 • nafukovací kola pro hladkou a pohodlnou jízdu
 • v retro stylu a pěkném barevném provedení
 • rozvíjí dětskou motoriku, posiluje svalstvo na nohách
 • dítě se učí udržovat rovnováhu
 • v praktickém balení
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • úžasný francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu82*38*54 cm
Celková výška54 cm
Výška sedací plochy40-44 cm
Celková délka82 cm
Výška rukojeti54 cm
Kolanafukovacie
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.