Dřevění zajíci v domečku Pet Rabit Set Tender Leaf Toys s mrkví

Popis produktu

Dřevění zajíčci v domečku představují výbornou volbu pro chlapce a dívky od 3 let. Nadčasová 5dílná dřevěná sada obsahuje krásný domeček s vyřezanými otvory ve tvaru dveří a srdíčka, a rovněž nechybí ani zajíček a morče, které si budou ve výběhu pochutnávat na mrkvičce a ředkvičce. Sada se zvířátky zabaví děti na dlouhé roky a pomůže jim s vymýšlením různých příběhů a dobrodružství z říše zvířat. Domek se zajíčky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na doplňcích podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada se zajíčkem a morčetem vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si přes den zahrají se zvířátky, nakrmí je a na noc je dají spát do domečku. Sada se zvířátky je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevění zajíčci s domečkem
  • 5dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu13*12*8 cm
Celková výška8 cm
Rozměry balení14*8*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle5
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.