Dřevěné zvířátko oslík Baby HIPP Push Donkey Eichhorn s textilním hadříkem od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné zvířátko oslík Baby HIPP od německé značky Eichhorn představuje skvělý dárek pro kluky i holky již od 12 měsíců. Chlapci a dívky se mohou těšit na autíčko ve tvaru usměvavého oslíka, který je vyroben z prvotřídního bukového dřeva s jemným povrchem. Oslík je ozdoben hebkým textilním hadříkem, který v kombinaci s přírodním materiálem ještě více rozvíjí dětskou hmatovou citlivost. Dřevěný oslík je vybaven zelenými silikonovými kolečky, takže si s ním děti zahrají na jakémkoli povrchu. Nadčasové zvířátko se stane oblíbenou hračkou každého dítěte, jedná se o licencovaný produkt z nové kolekce ve spolupráci s prémiovou značkou HIPP, která se zaměřuje na výrobu dětského jídla v nejvyšší BIO kvalitě.

Dřevěná hračka oslíka splňuje nejvyšší standardy kvality, klasický přírodní materiál nabídne dětem při hře neopakovatelný zážitek a spojení s přírodou. Dřevěné zvířátko pomáhá dětem poznávat okolní prostředí, objevují nové barvy, tvary, trénují si jemnou motoriku. Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. S autíčkem ve tvaru oslíka si dítě rozvíjí i logické myšlení, probouzí se v něm kreativita a fantazie. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Celková délka12 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.