Dřevěná skládačka Medvěd v lese Gigolos Janod 9 dílků od 12 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěná skládačka Zigolos Medvěd v lese je pěkná hračka ze dřeva z dílny francouzských designérů Janod vhodná pro dívky a chlapce od 12 do 36 měsíců. Dřevěná hračka pro děti má pestré barvy, spolu je tvořena 9 dílky, ze kterých si děťátko poskládá medvídka, stromeček a hříbek. Jednotlivé díly mají různé barvy, tvar a velikost, takže děti se hravým způsobem učí různé tvary, ale i barvy. Na dřevěném podstavci jsou umístěny tři sloupky, na které se navlékají jednotlivé části dřevěné skládačky, děti musí najít spojitost mezi barevnými kostkami, které se odlišují také velikostí a tvarem.

Hračka dřevěná vkládačka Medvěd v lese rozvíjí logické myšlení, motoriku dětí, podporuje jejich fantazii a děti poznávají barvy a tvary. Celá dětská dřevěná hračka má rozměry 18*16*13 cm. Dřevěná skládačka s jedinečním francouzským designem je nadčasová hračka, vyrobená z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Udělejte radost nejmenším dětem barevnou dřevěnou skládačkou z dílny francouzských designérů Janod.

Dřevěné hračky Janod jsou vhodné pro dětičky od jednoho roku, jejich povrchová úprava je zdravotně nezávadná, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračky ze dřeva Janod budou celá léta jako nové. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní edukační hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Janod přináší na trh kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti.

Vlastnosti

  • dřevěná skládačka Medvěd v lese
  • rozměry 18*16*13 cm
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • vhodná pro děti od 12 do 36 měsíců
  • ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
  • rozvíjí logické myšlení, dětskou motoriku, fantazii
  • děti se učí poznávat barvy, tvary
  • má pestré barvy na zaujetí děťátka
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu18*16*13 cm
Rozměry balení19*17*14 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,5 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...