Dřevěná razítka Garden Stamps Janod 8 kusů

Popis produktu

Dřevěné razítka Garden Stamps jsou pěkná a naučná hračka vhodná pro děti od 3 do 6 let. Souprava razítekmotiv zahrady, je to zároveň i vkládací puzzle. Součástí dřevěné hračky je 8 razítek ve tvaru zvířátek a zeleniny a vestavěná inkoustová podložka. Dřevěné razítka jsou ideální pro všechny kreativní děti, které se nejen rády hrají, ale i vytvářejí a vymýšlejí nové věci. Této zajímavé hračce neodolá žádný malý umělec, protože pomocí ní může vytvářet úžasné umělecká díla a zabaví se s ní na dlouhou dobu. Prostřednictvím dřevěných razítek se rozvíjí nejen jemná motorika, ale je to také způsob na kreativní učení se o věcech každodenního života. Razítka pro děti jsou nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Společnost Janod se zabývá produkcí kvalitních a originálních dřevěných hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • souprava dřevěných razítek s motivem zahrady
  • 8 razítek
  • dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 3 do 6 let
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, fantazie a kreativity
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • atraktivní francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu34*2,5*22 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné