Dřevěné ramínko na šaty Squirrel hanger Set Tender Leaf Toys s veverkou, 3 kusy v balení

Popis produktu

Dřevěné ramínko Veverka je vynikající doplněk, na který si mohou pověsit své šaty chlapci i holčičky od 3 let. Ramínko ze dřeva navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Ramínko v jemném oranžovo-béžovém provedení v podobě krásné veverky je vyhotoveno z prvotřídního dřeva nejvyšší kvality. V sadě se nacházejí až 3 ramínka, která zaujmou každé dítě a vytvoří útulnou atmosféru a originální spojení s přírodou. Tento nadčasový doplněk potěší i další generace děti, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta.

Ramínko je produkt nejvyšší kvality, dá zkombinovat s dalším nábytkem a doplňky od Tender Leaf Toys. Kvalitní ramínko s britským designem má jemné linie a hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva, bezpečného pro každé dítě. Na jeho výrobě se podíleli zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Ramínko s lesním zvířátkem pomůže dětem rozvíjením fantazie a představivosti, koncentrace a soustředěnosti. Rozměry ramínka jsou 27*1*17 cm.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • sada 3 ramínek v podobě veverky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Great Britain
Rozměry produktu27*2*17 cm
Rozměry balení28*17*37 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,4 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné