Dřevěné puzzle Zvířátka z džungle Tactile Janod s texturou 6 dílů pro nejmenší od 12 měsíců

Popis produktu

Puzzle pro děti Tactile s texturou Zvířátka z džungle francouzské značky Janod jsou krásně ilustrované dětské puzzle s motivem zvířátek. Puzzle jsou vhodné pro věkovou kategorii dětí od 12 do 36 měsíců. Zvířátka si děti mohou pohladit, a tak pomocí textury na těle zvířátek poznávají děti zvířátka i dotykem. Na hračce je vyobrazeno 6 zvířátek: opice, medvěd, lev, had, leopard a zebra. Děti pomocí puzzle poznávají zvířátka vizuálně i dotykem. Balení puzzle obsahuje 6 dílků, které děti vkládají na hrací desku. Rozměr hračky je 30*2,5*30 cm. Děti při skládání puzzle se učí barvy, mohou napodobovat zvuky zvířátek a větší děti vyprávět krátké příběhy.

Dětské puzzle rozvíjejí logické myšlení, pozornost a paměť dětí. Po složení puzzle mohou rozvíjet své komunikační schopnosti popsáním obrázku o životě zvířátek v džungli. Skládáním puzzle se rozvíjí jemná motorika, děti se učí vnímat vztah mezi částmi a celkem. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů pro snadnější manipulaci. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Hrou s těmito puzzle pro nejmenší děti si také dětičky trénují jemnou motoriku, hmatovou citlivost a navíc se naučí něco nového o zvířátkách.

Všechny hračky francouzské značky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost dále rozvíjejí logické myšlení a paměť, děti poznávají a objevují nové předměty. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti

  • dětské puzzle 6 dílů
  • rozměry 30*2,5*30 cm
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • ideální na rozvoj jemné motoriky
  • rozvoj logického myšlení, poznávání zvířátek
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu30*2,5*30 cm
Rozměry balení32*2,5*32 cm
Tloušťka puzzle2,5 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,7 kg
Počet dílků6
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné