Dřevěné puzzle Zajíci na zahradě Chunky Janod 5 dílů pro nejmenší od 18 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné puzzle Zajíci na zahradě Chunky je nádherná dřevěná skládačka vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců. Dřevěná hračka pro děti francouzské značky Janod je krásně ilustrovaná. Dřevěné puzzle se skládá z 5 dílků a zobrazují rodinu zajíčků na zahradě. S jednotlivými dílky puzzle si děti zahrají i samostatně. Dětská hračka je vyrobena z kvalitního masivního dřeva, takže je snadno uchopitelná pro nejmenší děti. Dřevěné puzzle pro děti je tvořeno 5 dílky, které děti musí dát do správných otvorů. Rozměry jsou 22*​​2,1*22 cm. Dopřejte tuto zábavnou a zajímavou hračku svým nejmenším ratolestem a pomozte jim nejen při rozvoji jemné motoriky, ale i při poznávání tvarů, barev, posilování paměti a logického myšlení. Dřevěné puzzle pro nejmenší je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny francouzské hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neodštěpovalo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Francouzská společnost Janod přináší na trh kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví se v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěné puzzle rodinka zajíců, 5 dílků
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 18 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, učení se barev, tvarů
  • na posílení paměti, logického myšlení
  • rozměry 22*​​2,1*22 cm
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu22*2,1*22 cm
Rozměry balení22*2,1*22 cm
Tloušťka puzzle2,1 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,4 kg
Dílky puzzle5
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.