Dřevěné puzzle pro nejmenší Žabky v koupelně Janod 5 dílů od 18 měsíců

Popis produktu

Janod dřevěné puzzle Žabky v koupelně Chunky je nádherná dřevěná skládačka vhodná pro děti od 18 do 36 měsíců. Dřevěná hračka pro děti z dílny francouzských designérů hraček je krásně ilustrovaná. Dřevěné puzzle se skládá z 5 dílků a zobrazují rodinu 5 žabek v koupelně. S jednotlivými dílky puzzle si děti zahrají kdekoli. Hračka je vyrobena z kvalitního masivního dřeva, takže je snadno uchopitelná pro nejmenší děti. Dřevěné puzzle pro děti je tvořeno 5 dílky, které děti musí dát do správných otvorů. Rozměry jsou 22*​​2,1*22 cm. Dopřejte tuto zábavnou a zajímavou hračku svým nejmenším ratolestem a pomozte jim nejen při rozvoji jemné motoriky, ale i při poznávání tvarů, barev, posilování paměti a logického myšlení. Dřevěné puzzle pro nejmenší Žabky v koupelně Chunky je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky francouzské značky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neodštěpovalo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Společnost Janod přináší na trh kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví se ve zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • dřevěné puzzle s žabkami, 5 dílků
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 18 do 36 měsíců
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, učení se barev, tvarů
  • na posílení paměti, logického myšlení
  • rozměry 22*​​2,1*22 cm
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • úžasný francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu22*2,1*22 cm
Rozměry balení22*2,1*22 cm
Tloušťka puzzle2,1 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,4 kg
Dílky puzzle5
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.