Dřevěné puzzle Štědrý večer v domku Janod třívrstvé 3v1 v ozdobném balení od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěné třívrstvé puzzle Štědrý večer v domku je pěkná skládačka ze dřeva vhodná pro děti od 18 měsíců. Dřevěné puzzle pro děti s motivem rodiny během Štědrého dne přináší dětem zábavu, ale i poučení. Při skládání puzzle se děti seznamují s vánočním tématikou a rodinnými tradicemi tohoto nejkrásnějšího svátku. Dřevěné puzzle pro děti má rozměry 23*2*23 cm. Dětské puzzle skládá z 3 vrstev, kde děti postupně ukládají jednotlivé dílky, a tak jim vznikají různé obrázky rodiny v domku během Vánoc. Dřevěné puzzle je krásně ilustrovaná hračka a děti si s ní zahrají kdekoli. Po jeho složení vznikne krásný obrázek s vánoční atmosférou, a tak si děti mohou Vánoce připomínat během celého roku. Dopřejte tuto zábavnou a zajímavou hračku svým nejmenším ratolestem a pomůžete jim nejen při rozvoji jemné motoriky, ale i při poznávání tvarů, barev, posilování paměti a logického myšlení.

Hračka je vyrobena z kvalitního masivního dřeva, takže je snadno uchopitelná pro nejmenší děti. Dřevěné třívrstvé puzzle pro nejmenší Štědrý večer v domku je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Vánoce milují všechny děti a s dřevěným puzzle od Janod si kouzelnou vánoční atmosféru děti mohou připomínat po celý rok. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky francouzské značky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte.

Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neodštěpovalo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Francouzská společnost Janod vyvíjí kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že si děti hrají a baví se ve zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti.

Vlastnosti

  • dřevěné třívrstvé puzzle s tematikou Vánoc
  • vhodné pro děti od 18 měsíců
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, učení se barev, tvarů, na posílení paměti, logického myšlení
  • rozměry 22*​2,1*22 cm
  • v barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dět
  • nadčasový francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu22*2.1*22 cm
Rozměry balení22*2.1*22 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.