Dřevěné puzzle Sofia První Educa 2x50 dílů od 5 let

Popis produktu

Dětské dřevěné puzzle s motivem seriálu o princezně Sofia První - Sofie je malá holčička, která se jednoho dne dostane do královské rodiny. Její máma si vezme samotného krále a tak se ze Sofie stane ze dne na den princezna. S novým postavením přicházejí nová dobrodružství, výzvy, ale i problémy a překážky. Balení puzzle obsahuje dva obrázky, po 50 dílků pro každý z nich. Dřevěné puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky.

Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.  Puzzle pro děti jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Puzzle splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto dřevěné puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Počet dílků100
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné