Dřevěné puzzle pro nejmenší Rodinka želviček Janod 3vrstvé 9 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěné 3-vrstvé puzzle Rodinka želv je pěkná hračka ze dřeva vhodná pro dívky a chlapce od 2 do 4 let. Dřevěné puzzle pro děti s motivem rodiny želv, má rozměry 23*2*23 cm. Dětská hračka se skládá z 9 dílků, ze kterých si dítě postupně poskládá rodinku želv, kterou tvoří: miminko želva s červeným krunýřem s bílými kuličkami, máma želva s barevným krunýřem a otec v modrém klobouku. Dřevěné 3-vrstvé puzzle Rodinka želv je nadčasová hračka s jedinečným francouzským designem, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Dopřejte tuto jednoduchou a přece tak zajímavou hračku svým nejmenším a zajistěte jim zábavu na dlouhou dobu.

Dřevěná hračka je ideální pro rozvoj jemné dětské motoriky, na učení se barev, porovnávání velikostí a koordinace oko-ruka. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, koordinace, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky francouzské značky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti

  • dřevěné 3-vrstvé puzzle želví rodinka
  • 9 dílků
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 2 do 4 let
  • rozměry 23*2*23 cm
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, koordinace oko-ruka
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • úžasný francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu23*2*23 cm
Rozměry balení25*4*25 cm
Tloušťka puzzle2 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,58 kg
Dílky puzzle9
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.