Dřevěné puzzle pro nejmenší Rodinka kachen Janod 3vrstvé 9 dílů od 24 měsíců

Popis produktu
Dřevěné 3-vrstvé puzzle Kachní rodinka je pěkná hračka ze dřeva vhodná pro děti od 2 do 4 let. Dřevěné puzzle pro děti s motivem rodiny kačenky, má rozměry 23*2*23 cm a jedinečný francouzský design. Hračka se skládá z 9 dílků, ze kterých si dítě postupně skládá kachní rodinku, kterou tvoří nezbedné žluté káčátko, máma kachna a táta kačer v červeném klobouku. Dřevěné 3-vrstvé puzzle Kachní rodina je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev. Dopřejte tuto jednoduchou a přece tak zajímavou hračku svým nejmenším a zajistěte jim zábavu na dlouhou dobu.

Dřevěná hračka je ideální pro rozvoj jemné dětské motoriky, na učení se barev, porovnávání velikostí a koordinace oko-ruka. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární a to ne nadarmo. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, koordinace, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje a rozvíjí hmatová citlivost. Všechny hračky francouzské značky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu rozvoji dítěte. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která vyvíjí prvotřídní dřevěné hračky pro děti, které jsou jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí, mají veselé barvy a hebký povrch. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti jsou hračky Janod charakterizovány i atraktivním provedením a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta.

Vlastnosti

  • dřevěné 3-vrstvé puzzle Rodinka kachen
  • 9 dílků
  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodná pro děti od 2 do 4 let
  • rozměry 23*2*23 cm
  • ideální na rozvoj jemné dětské motoriky, koordinace oko-ruka
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • unikátní francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu23*2*23 cm
Rozměry balení25*4*25 cm
Tloušťka puzzle2 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,58 kg
Počet dílků9
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...