Dřevěné puzzle Minios Despicable ME3 Giant Educa 250 dílů

Popis produktu

Puzzle Mimoni jsou dřevěné puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem postaviček ze známé animované pohádky Minions Despicable ME3. Balení puzzle obsahuje 250 dílků, ze kterých se dá složit krásný velký obrázek s rozměry 100*70 cm, takže dětem poslouží i jako podlahový koberec. Puzzle Mimoni jsou vhodné pro věkovou kategorii od 8 let, dítě si je může skládat na zemi a po sestavení vytvoří perfektní obrázek. Motiv těchto puzzle představuje scéna s vyobrazením z dětské animované pohádky Minions – na obrázku jsou nezbední a veselí Mimoni.

Tyto veselé žluté rošťáky zná každé malé dítě a jsou u nich velmi oblíbení. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního a ekologicky zpracovaného dřeva, které pochází ze zalesněných oblastí, které jsou neustále obnovovány. Po sestavení puzzle tvoří celistvý obrázek. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Dřevěné puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě.

Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se díky ní smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto připravené obrázky zkrášlí každý dětský pokoj. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her nejen pro děti. Puzzle Mimoni splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 8 let
PůvodSpain
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků250
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...