Dřevěné puzzle Princezny Educa 2x16 dílů

Popis produktu

Dětské puzzle ze dřeva s motivem Princezen od Disney. Motiv obrázku těchto puzzle zahrnuje princezny z filmů o Popelce, Kráska a zvíře, Sněhurka a sedm trpaslíků, Ariel malá mořská víla a Zlatovláska, Princezna a žabák a Na vlásku (princezna Rapunzel). Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm. Dřevěné puzzle po poskládání tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci.

Balení puzzle obsahuje 32 dílků - 16 dílků na jeden obrázek. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5-6,5 cm
Počet dílků32
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...