Dřevěné puzzle Letadla Educa 2x25 dílů

Popis produktu

Dětské dřevěné puzzle s motivem filmu Letadla. Motiv těchto puzzle je z filmu o letadlech, které se pohybují v prostředí profesionálních závodníků. Chce se mezi ně dostat i jedno menší letadlo, kterému se po dlouhém a náročném tréninku splní sen, a slavné závody vyhraje. Balení puzzle obsahuje dva obrázky, po 25 dílků. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto dřevěné puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky.

Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Dřevěné puzzle pro děti se dají po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Počet dílků50
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné