Dřevěné puzzle Peppa Pig Educa 2 x 16 dílů od 4 let

Popis produktu

Dřevěné puzzle pro děti s motivem sympatického prasátka Peppa Pig jsou puzzle vhodné pro všechny děti od 4 let. Každé dítě rádo skládá puzzle s veselým a barevným motivem. Balení těchto puzzle pro děti obsahuje sadu dvou obrázků ze známé animované série Peppa Pig, kterou mají rádi mnohé děti. Každý obrázek se skládá z 16 kvalitních dílků (2 x 16 dílků), které se budou vaše děti snažit poskládat. Dětské puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a splňují bezpečnostní standardy, s ohledem na bezpečnost vašich dětí. Tyto dřevěné puzzle jsou polepeny pěknými, veselými obrázky s rodinkou Peppa Pig v letadle a v lese.

Jednotlivé dílky skládačky jsou dostatečně velké, aby se dítěti s nimi snadno manipulovalo. Dřevěné puzzle pro děti lze po poskládání opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Hra s dřevěnými puzzle je ideální pro rozvoj jemné dětské motoriky, fantazie a představivosti. Děti si při hře s puzzle rozvíjejí smysl pro detail a dokážou se lépe soustředit. Velikost obrázku po poskládání je 26*18 cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší kolekci. S puzzle Educa se už více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle o velikosti nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.