Dřevěné puzzle 3D Monument Notre Dame Educa 148 dílů od 6 let

Popis produktu

Dřevěné 3D puzzle pro děti i dospělé Monument Notre Dame má spolu 148 kusů dílků, se kterými se dobře manipuluje. Po složení puzzle dostanete jedinečný model světoznámé historické stavby Notre Dame, s rozměry 26*13*21 cm. Dřevěné puzzle s historickým motivem je určeno pro příznivce puzzle, jejichž neomezuje věk a ani pohlaví. Potěší zejména náročnější fanoušky skládaček, protože puzzle je 3D. Když ho poskládáte, budete mít pocit, že jste na toulkách ve Francii. Puzzle ze dřeva jsou vhodné pro děti od 6 let.

3D puzzle Educa mohou být vhodným dárkem pro vaše blízké nebo se jimi můžete potěšit i sami. Puzzle s motivem Notre Dame může být skvělým dárkem i pro milovníky historie či cestovatele. Skládání puzzle je výbornou formou aktivního trávení volného času. Puzzle výborně pomáhají zrelaxovat, protože při skládání se soustředíte jen na detaily vašeho motivu. Skládání zlepšuje paměť, tříbí představivost, rozvíjí fantazii a zvyšuje koncentraci. Puzzle španělské výroby Educa mají vysoce kvalitní provedení, které splní i potřeby náročného nadšence skládaček puzzle.

Španělský výrobce Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. Vyberte si ty nejkrásnější puzzle kterými potěšíte sebe sama, nebo své blízké. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*13*21 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků148
Barvapísková
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...