Dřevěné puzzle Noddy Educa 2x9 dílů

Popis produktu

Dřevěné puzzle pro děti s motivem anglické pohádky Noddy představují skvělý dárek pro všechny kluky od 3 let. Motiv obrázku těchto puzzle tvoří chlapec Noddy, který jezdí na taxíku a má pejska s velkýma ušima. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Balení puzzle obsahuje 2x9 dílků, ze kterých si děti poskládají 2 různé puzzle s obrázky Noddyho. Puzzle obsahují málo kousků a zvládne je poskládat i naprostý začátečník ve skládání puzzle.

Dětské dřevěné puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Splňují bezpečnostní standardy a vaše dětičky si při jejich skládání užijí kopec bezpečný zábavy. Dřevěné puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 3 let. Velikost obrázku po sestavení je 18*15cm. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodSpain
Rozměry produktu18*15 cm
Rozměry balení25*17*7 cm
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků2x9
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...