Dřevěné puzzle Mimoni Educa 2x50 dílů od 5 let

Popis produktu

Puzzle Mimoni jsou dřevěné puzzle pro děti od španělského výrobce Educa s motivem postaviček ze známé animované pohádky Minions - Mimoni. Balení puzzle obsahuje 2x50 dílků, ze kterých se dají složit dva samostatné obrázky. Puzzle Mimoni jsou vhodné pro věkovou kategorii od 5 let. Motiv těchto puzzle jsou scény s vyobrazením z dětské animované pohádky Mimoni - na jednom obrázku jsou znázorněny tři postavičky Mimoni dívajících se před sebe a na druhém je scéna s dortem z narozeninové oslavy. Tyto veselé žluté rošťáky zná každé malé dítě a jsou u nich velmi oblíbení. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního a ekologicky zpracovaného dřeva, které pochází ze zalesněných oblastí, které jsou neustále obnovovány.

Po sestavení puzzle vytvoří detailní a celistvé obrázky. Velikost jednoho obrázku je 26*18 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice. Skládání dřevěného puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku a pověsit na zeď. Takto připravené obrázky zkrášlí každý dětský pokoj.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her nejen pro děti. Puzzle Mimoni splňují bezpečnostní standardy Evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16,5*6,5 cm
Dílky puzzle100
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...