Dřevěné puzzle Minions Despicable Me 3 Educa 100 dílů od 6 let

Popis produktu

Dětské puzzle ze dřeva s motivem oblíbené pohádky Mimoni potěší každé šikovné dítko. Motiv obrázku těchto puzzle je opravdu veselý - po sestavení děti uvidí veselých Mimoňů. Tyto puzzle jsou polepené hezkými, veselými obrázky s motivem z oblíbené pohádky Mimoni nebo Pan Protiva. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů, čímž umožňují snadnější manipulaci.

Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Balení puzzle obsahuje 100 dílků. Dřevěné puzzle po sestavení tvoří jeden velký obrázek. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Dřevěné puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Puzzle jsou vhodné pro děti od 6 let.

Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 6 let
PůvodSpain
Balení v kartonu A / NAno
Počet dílků100
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...